Σεπτέμβριος

19Σεπ6:30 μμ11:30 μμΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ - Mgła, Martwa Aura, Dagorath@Gagarin 205

19Σεπ8:00 μμ11:00 μμFlorence & The Machine@Ωδείο Ηρώδου Αττικού

20Σεπ6:30 μμ11:30 μμΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ - Mgła, Martwa Aura, Dagorath@Principal Club Theater

20Σεπ8:00 μμ11:59 μμOrange Goblin, Sadhus@Eightball

20Σεπ8:00 μμ11:59 μμMotorpsycho@Fuzz Club

20Σεπ8:30 μμ1:00 πμRemedy Open Fest: Piranha, Inner Fear Project + more@Remedy Live Stage

20Σεπ9:00 μμ11:59 μμPrimordial, Embrace Of Thorns, Nefarious Spirit@Temple Athens

21Σεπ8:00 μμ11:00 μμFlorence & The Machine@Κλειστό Ολυμπιακό Στάδιο Γαλατσίου

21Σεπ8:00 μμ11:45 μμOrange Goblin, Sadhus@Fuzz Club

21Σεπ8:00 μμ11:59 μμPrimordial, Serpent Lord@Eightball

21Σεπ9:00 μμ11:59 μμThe Monochrome Set, Cosmonuts@An Club

22Σεπ7:00 μμ10:00 μμFlorence & The Machine@Ωδείο Ηρώδου Αττικού

22Σεπ9:00 μμ11:59 μμΦεστιβάλ Στη Σκιά των βράχων 2019: Villagers Of Ioannina City@Θέατρο Βράχων Βύρωνα

24Σεπ8:00 μμ10:00 μμDimmu Borgir@Principal Club Theater

25Σεπ8:00 μμ10:00 μμDimmu Borgir@Piraeus 117 Academy

26Σεπ9:00 μμ11:59 μμThe Fuzztones@Gagarin 205

27Σεπ8:00 μμ11:40 μμEric Clayton & The Nine, Doomocracy, Afterimage@Eightball Club

27Σεπ9:00 μμ1:00 πμWarrior Soul, Beggars@An Club

27Σεπ9:00 μμ11:00 μμEric Burdon and The Animals@Ωδείο Ηρώδου Αττικού

27Σεπ9:00 μμ11:45 μμMantar@Temple Athens

28Σεπ5:00 μμ11:59 μμDemons Gate Festival: Eric Clayton & The Nine, Saturnus, Sorcerer, On Thorns I Lay, Doomocracy, Meden Agan@Κύτταρο

28Σεπ9:00 μμ1:00 πμNebula, SuperSoul, Kooba Tercu@Temple Athens

28Σεπ9:00 μμ11:59 μμS.O.T.O., DangerAngel@The Crow Club

Νοε8:00 μμΝοε11:45 μμDeerhunter, T.B.A.@Fuzz Club

Οκτώβριος

04Οκτ8:00 μμ11:59 μμThe Underground Youth, Psychedelic Trips To Death@Fix Factory of Sound

05Οκτ5:30 μμ1:00 πμGolden R. Festival: Nightrage, Silent Winter + more@Lab Art

05Οκτ8:00 μμ11:59 μμThe Underground Youth, Οδυσσέας Τζιρίτας@Fuzz Club

05Οκτ8:30 μμ1:00 πμTheatre Of Hate@An Club

08Οκτ8:00 μμ11:45 μμOmnium Gatherum, Hamferd, Heidra@Principal Club Theater

09Οκτ8:00 μμ11:45 μμOmnium Gatherum, Hamferd, Heidra@Fuzz Club

11Οκτ8:30 μμ12:30 πμMarauder, Rhodium@Crow Club

11Οκτ9:00 μμ11:00 μμLordi@Principal Club Theater

11Οκτ9:00 μμ11:45 μμPelican@Fuzz Club

12Οκτ9:00 μμ11:00 μμLordi@Fuzz Club

13Οκτ8:00 μμ11:45 μμDanny Vaughn@The Crow Club

16Οκτ8:00 μμ11:59 μμPerturbator@Gagarin 205

18Οκτ8:00 μμ11:59 μμCult Of The Amps Vol.3: Tuber, Hypnotic Nausea + more@Gagarin 205

18Οκτ8:00 μμ11:59 μμRise Evolve: Need, Poem + more@Fuzz Club

18Οκτ9:00 μμ2:00 πμBullet, Silver R.I.S.C, 666 Packs@Crow Club

19Οκτ7:00 μμ10:00 μμBaroness@Gagarin 205

19Οκτ8:00 μμ11:30 μμDiablery, The Dead Creed, Arkhangelsk@Eightball

20Οκτ8:00 μμ11:59 μμDiablery, Shadowcraft, Arkhangelsk@Ανδρομέδα Μουσικό στέκι

26Οκτ8:00 μμ1:00 πμAcid Death, DreamLongDead, Evil Within@Temple Athens

26Οκτ8:00 μμ11:59 μμThe Dream Syndicate, Dustbowl@Fuzz Club

26Οκτ8:30 μμ1:00 πμMock The Mankind, Mass Culture, Yovel@An Club

31Οκτ8:00 μμ11:59 μμApocalyptica Plays Metallica By Four Cellos@Piraeus 117 Academy

Νοέμβριος

01Νοε8:00 μμ11:59 μμApocalyptica Plays Metallica By Four Cellos@Fix Factory of Sound

04Νοε7:00 μμ11:59 μμBruce Dickinson: What Does This Button Do?@Παλλάς

09Νοε9:00 μμ1:00 πμThe Astronauts@An Club