Μάρτιος

24Μαρ9:00 μμ10:20 μμDirty Granny Tales@Ίδρυμα Μιχάλης Κακογιάννης

24Μαρ9:00 μμ11:45 μμAntimatter, New Past, Church of the Sea@Death Disco

24Μαρ9:00 μμ11:45 μμCosmic Plunge, Gagulta@Temple Athens

28Μαρ8:30 μμ12:30 μμThe Dead Ends, The Absorbus Machine@Temple Athens

29Μαρ8:30 μμ11:45 μμDreamLongDead, Progress Of Inhumanity, Yοvel@An Club

29Μαρ9:00 μμ11:45 μμBeggars, The Thriller@Temple Athens

30Μαρ7:00 μμ12:30 μμLadies Of Metal Festival Vol. 2: Meden Agan, Dimlight, Project Renegade, Disillusive Play, Reasons Behind@Holywood Stage

30Μαρ7:30 μμ11:59 μμMath-Core Fest: Infected Minds, Explosia, Fatal Fragments, Senserase, Risabov@An Club

30Μαρ9:00 μμ11:45 μμH.E.A.T., DangerAngel, D3lta@Gagarin 205

30Μαρ9:00 μμ11:45 μμLes SkartOi!, Bangies Soundsystem@Temple Athens

30Μαρ9:00 μμ11:45 μμNaxatras@WE

30Μαρ10:00 μμ1:00 πμWomen And Rock Festival: Blackstone Puppets, Wash of Sounds, Entropy Devine@Remedy Live Stage

31Μαρ7:00 μμ11:45 μμUDO@Piraeus 117 Academy

31Μαρ8:00 μμ11:59 μμDark Vision, Obduktion, Arkhangelsk, Fatal Fragments@Temple Athens

Απρίλιος

03Απρ9:00 μμ11:45 μμNaxatras@Prague Draft

04Απρ9:00 μμ11:45 μμNaxatras, Sliver, Spellbound@Πολυχώρος Αγορά

05Απρ7:00 μμ11:45 μμBullet For My Valentine@Piraeus 117 Academy

05Απρ9:00 μμ11:45 μμMadrugada, Luke Elliot@PAOK sports arena

05Απρ9:00 μμ11:45 μμNaxatras@Γιάφκα

05Απρ9:00 μμ11:59 μμZu@Temple Athens

06Απρ7:00 μμ11:59 μμBullet For My Valentine@Principal Club Theater

06Απρ7:30 μμ11:59 μμCult Of The Amps 2: Last Rizla, Okwaho, Spineless, Breeding the Shadows@AN club

06Απρ9:00 μμ11:45 μμNaxatras, The Steams@Gagarin 205

06Απρ10:00 μμ4:00 πμAcid Death, Voidnaut@Crow Live Stage

06Απρ10:00 μμ6:00 πμRock & Metal Party: Golden Rules + Nightrage@Cafe Santan

07Απρ6:30 μμ11:30 μμMetal Howling Festival: Aherusia, Desert Near The End, Thelemite, Όχεντρα@Second Skin Club

07Απρ7:30 μμ11:30 μμTempest Rising, Psycorepaths, The Fantastic Terrors, Kosmogonia@Black Box Methodia

07Απρ8:00 μμ11:45 μμArtillery, Demolition Train, Murder Angels@The CROW CLUB

07Απρ8:00 μμ12:45 μμMadrugada, Luke Elliot@Κλειστό Γήπεδο Tae Kwon Do

08Απρ8:00 μμ12:45 μμMadrugada, Luke Elliot@Κλειστό Γήπεδο Tae Kwon Do

09Απρ9:00 μμ11:45 μμSuuns@Temple Athens

11Απρ8:30 μμ12:59 μμVodka Juniors, Bad Movies, Fundracar@Gagarin 205

11Απρ9:00 μμ11:59 μμThe Limiñanas@Temple Athens

12Απρ8:00 μμ11:59 μμRise Of Decay minifest: Nightrage, Caelestia, Anthology, Evil Within@Temple Athens

12Απρ8:00 μμ11:59 μμHarakiri for the Sky, Shadowcraft, Nihilism@8ball

12Απρ8:30 μμ11:59 μμVodka Juniors, Bad Movies, Guns n' Wankers@Gagarin 205

12Απρ9:30 μμ11:45 μμMade of Metal Fest Vol ΙII@Remedy Live Club

13Απρ9:00 μμ11:59 μμHarakiri for the Sky, Allochiria, Message In a Cloud@Temple Athens

14Απρ8:00 μμ11:45 μμSkyclad@Temple Athens

16Απρ7:00 μμ11:45 μμEvergrey@Κύτταρο

16Απρ8:00 μμ11:59 μμSleep@Piraeus 117 Academy

21Απρ7:30 μμ11:45 πμWacken Metal Battle@AN Club

Μάιος

04Μαϊ7:00 μμ11:59 μμFull House Brew Crew, Potergeist, Hidden In The Basement, Serenity Broken@Κύτταρο

04Μαϊ9:00 μμ11:30 μμWatain@Gagarin 205

10Μαϊ8:00 μμ11:59 μμEnslaved, Lucifer's Child@Fuzz Club

11Μαϊ7:00 μμ12:30 πμVoices Of The Mist vol.4: Enemy Of Reality, Enemy Inside, Afterblood, Nochnoy Dozor, Lachrymose@Temple Athens

11Μαϊ9:00 μμ11:59 μμEnslaved@Principal Club Theater